| MOQ: | 200個 |
| 価格: | USD10.06/pcs |
| 標準梱包: | PEの袋及びカートン |
| 配達期間: | 25~35日 |
| 支払方法: | T/T |
| 供給能力: | 年間1,500万セット |
| Model | AED90-24VUL-3AF |
|---|---|
| DC Voltage | 24V |
| Output Current | 3750mA |
| Output Power | 90W |
| Rated Input Voltage | 100-120VAC |
| Input Frequency | 60Hz |
| Power Factor (full load) | 0.5 |
| Efficiency | 86.5% |
| Dimension (mm) | 219×78×16.5mm |
| Certificates | UL/FCC |
| MOQ: | 200個 |
| 価格: | USD10.06/pcs |
| 標準梱包: | PEの袋及びカートン |
| 配達期間: | 25~35日 |
| 支払方法: | T/T |
| 供給能力: | 年間1,500万セット |
| Model | AED90-24VUL-3AF |
|---|---|
| DC Voltage | 24V |
| Output Current | 3750mA |
| Output Power | 90W |
| Rated Input Voltage | 100-120VAC |
| Input Frequency | 60Hz |
| Power Factor (full load) | 0.5 |
| Efficiency | 86.5% |
| Dimension (mm) | 219×78×16.5mm |
| Certificates | UL/FCC |